PORADNIK

 

INICJATYWY

PARTNERZY

PORADNIK PRACODAWCY - BHP - PPOŻ - ODO

Zakładka poświęcona aktualnościom z zakresu problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego i pierwszej pomocy przedmedycznej pomału ewoluuje. Pisząc o naszych działaniach usługowych, zrodził się pomysł aktualnych odpowiedzi na pojawiające się i nurtujące naszych kontrahentów problemy. Tak też powstał pomysł stworzenia tematycznego poradnika, w którym będziemy na bieżąco odpowiadać na pojawiające się pytania z naszej branży.
Zapraszamy także do zakładki BHP Retro - czyli archiwalnych zasad, oznakowania i dawnego sprzętu minionych czasów, dotyczących bezpośrednio naszej pracy.
 
Z Pozdrowieniem-  Piotr Bucior & Marek Mróz

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym to bardzo ważny aspekt, praktycznie codziennie korzystamy z pojazdów lub uczestniczymy w ruchu drogowym jako rowerzyści lub piesi. Na szczególną uwagę w tym względzie zasługuje bierne bezpieczeństwo najmłodszych uczestników tej części naszego życia. Mądra i odpowiedzialna edukacja to najważniejsze z zadań jakie powinny być realizowane dla ochrony życia i zdrowia, w szczególności dzieci.

Nie mniej ważnym podnoszącym poziom bezpieczeństwa biernego, jest widoczne oznakowanie uczestników ruchu drogowego szczególnie pieszych i rowerzystów. Wraz z nowelizacją Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym z dniem 31 sierpnia 2014 r. każdy pieszy poruszający się po zmroku ma obowiązek posiadać elementy odblaskowe. Ten prosty zabieg podnosi widoczność pieszego dla kierowcy pojazdu z ok 20 metrów do około 150 metrów. To dużo, to dodatkowy czas dla kierowcy pojazdu na reakcję, czas który może uratować czyjeś życie...

Warto zadbać o stanie się bardziej widocznym, nie tylko poprzez oświetlenie roweru, latarkę czy lampkę czołową. Odblaskowe kamizelki proponowane przez naszą firmę to wysokiej klasy produkty firmy Adler, na których dodatkowo na życzenie klienta tworzymy spersonalizowaną grafikę. Oferowane kamizelki dla dzieci i dorosłych wykonane są w II klasie odblasku i zapinane na wygodny rzep zapewniają swobodę użytkownikowi.

Zapraszamy do współpracy

tel. 605 - 116 - 147

Biuro Obsługi Firm PIO - MAR s.c.

Piotr Bucior & Marek Mróz

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok