PORADNIK

INICJATYWY

PARTNERZY

PORADNIK PRACODAWCY - BHP - PPOŻ - ODO

Zakładka poświęcona aktualnościom z zakresu problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego i pierwszej pomocy przedmedycznej po mału ewoluuje. Pisząc o naszych działaniach usługowych, zrodził się pomysł aktualnych odpowiedzi na pojawiające się i nurtujące naszych kontrahentów problemy. Tak też powstał pomysł stworzenia tematycznego poradnika, w którym będziemy na bieżąco odpowiadać na pojawiające się pytania z naszej branży.
Zapraszamy także do zakładki BHP Retro - czyli archiwalnych zasad, oznakowania i dawnego sprzętu minionych czasów, dotyczących bezpośrednio naszej pracy.
 
Z Pozdrowieniem-  Piotr Bucior & Marek Mróz

OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Nasz poradnik ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny. W żadnym wypadku nie może zastąpić fachowej konsultacji ze specjalistą w danym zakresie działań lub oparcia się o stosowną wykładnię obowiązującego prawa. Autorzy nie odpowiadają za jego treść w jakimkolwiek zakresie, a w szczególności za jakąkolwiek szkodę wyrządzoną zastosowaniem, zastosowaniem niewłaściwym lub brakiem zastosowania się do niej. W poradniku dzielimy się wyłącznie osobistymi doświadczeniami, nabytą wiedzą oraz zasobami, które można znaleźć w ogólnie dostępnych źródłach, bądź publikacjach. Treści zawarte na stronie są wyrazem poglądów autorów, którzy zastrzegają sobie prawo do ich zmiany w dowolnym momencie. Korzystanie z tej zawartości, nie buduje również stosunku nawiązania wiążącej prawnie umowy.

Na naszej stronie znajdują się także linki odsyłające do innych stron, filmów oraz informacji, które uznaliśmy za wartościowe lub ciekawe. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za treści zawarte na tych stronach, ich ewentualne zmiany oraz nie odpowiadamy za politykę ochrony prywatności stosowaną przez ich obecnych lub przyszłych właścicieli.

 

W sieci roi się wprost od usług oferujących gotowe lekarstwo na wszystko. O ile w pewnych spektrach niektóre z dokumentów da się dobrze przygotować bez konieczności szczegółowych konsultacji, o tyle inne wymagają nie tylko dodatkowej puli informacji ale także bezpośredniego kontaktu z klientem. Postanowiliśmy uruchomić sklep oferujący właśnie taki zakres towarów. Zaczynamy od niewielkiej ilości produktów, mając na uwadze wszelkie konstruktywne uwagi oraz zgłaszane potrzeby, będziemy ją sukcesywnie rozbudowywać. Aby otrzymywać informacje o nowych produktach lub wprowadzanych promocjach, zachęcamy do zapisania się na nasz Newsletter, który będziemy prowadzić wyłącznie w tym celu.

W naszym sklepie obecnie oferujemy głównie trzy kategorie produktów:

1. Dokumenty i Produkty gotowe - Instrukcje BHP, Oceny Ryzyka, gotowe druki dla pracowników służby bhp, pracodawców, osób zajmujących się zagadnieniami kadrowymi oraz dokumentację związaną z ochroną danych osobowych.

2. Dokumenty, Produkty analogiczne dla punktu powyzej, oraz Usługi - realizowane dopiero po wcześniejszym kontakcie oraz ustaleniu wszelkich szczegółów - zakresu, potrzeb, warunków, ceny oraz sposobu i terminu realizacji określonego zlecenia.

3. Darmowych plików z całego spektrum naszych usług - bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony danych osobowych oraz usług dronem i dokumentów związnych z aktywnością fizyczną.

 

Pamiętaj, aby skorzystać z naszego sklepu musisz potwierdzić oraz zaakceptować postanowienia Regulaminu oraz Polityki Prywatności obowiązującej na naszej platformie.

Zapraszamy do zakupów, współpracy oraz sugestii w kwestiach oferowanych usług oraz towarów.

Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c. Kontakt


Piotr Bucior & Marek Mróz

TRENING PERSONALNY

W obecnych czasach praca zdominowała nasze życie. Ciągły pośpiech, natłok spraw i obowiązków, powoduje zejście na drugi plan obszaru najważniejszego dla naszego życia. Zapominamy o własnym zdrowiu. Godziny spędzone przed monitorem, praca na linii produkcyjnej czy za ladą sklepu, pozostawiają swoje piętno w naszych ciałach. Każdy z nas dla prawidłowego funkcjonowania potrzebuje sprawnego organizmu, zdrowego serca, mobilnych stawów i właściwej wagi ciała. Obszar ten oprócz zbilansowanego odżywiania, zapewniają właściwie dobrane ćwiczenia fizyczne. Tu nie ma złotej pigułki, po której bez wysiłku poczujemy się lepiej a ciągłe leczenie skutków braku ruchu zdecydowanie nie jest dobrym pomysłem. Zadbanie o sprawność, poprzez właściwie ukierunkowany ruch, to klucz do zdrowia. Nasze ciało to jedyne miejsce, w którym tak naprawdę żyjemy...

Zapewniamy wsparcie w zakresie:

 • Ćwiczenia siłowe - kalistenika i kulturystyka,
 • Ćwiczenia ruchu - mobilność, sprawność i koordynacja - Movement,
 • Trening biegowy z elementami triathlonu.

Trochę o prowadzącym:

Marek Mróz - Absolwent Gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego – specjalność rekreacja ruchowa i fakultatywnie gimnastyka sportowa (studia dzienne). Zawodniczo trenował 8 lat olimpijskie podnoszenie ciężarów ( I klasa sportowa w wadze do 70 kg ). Biega od 2006 roku, ukończył 15 biegów na dystansie maratońskim i jeden ultramaraton. Od roku 2014 rozpoczął przygodę z triathlonem, ukończył kilkanaście startów w triathlonowych ćwiartkach i dwa dystanse 1/2 Iron Man.

Od stycznia 2018 typowy trening zastąpił ruchem. Bieganie pływanie i rower, które dominowało do tej pory, stało się uzupełnieniem ćwiczeń z własnym ciężarem ciała. W obecnej praktyce ruchu bazuje na statycznych i umiarkowanie dynamicznych elementach kalisteniki oraz coraz popularniejszej dziedzinie pracy z własnym ciałem określanej jako „movement”. Więcej o prowadzącym na blogu - PASJA CZYNI WOLNYM

Ciało stanie się lepsze w tym co robisz, lub w tym czego nie robisz.

Jeśli się nie ruszasz, twoje ciało stanie się lepsze w bezruchu.

Jeśli się ruszasz, twoje ciało pozwoli na więcej ruchu...

Ido Portal

Jesteś zainteresowany(ana) doradztwem w zakresie treningu ? Biegasz, trenujesz na siłowni, a może po prostu chcesz o siebie naprawdę zadbać. A może interesuje Cię sprawność ciała, jego mobilność i powiązane z nią zdrowe odżywianie. To świetnie, że jesteś...

USŁUGI DRONEM

W ramach naszych działań proponujemy Państwu skorzystanie z możliwości zupełnej zmiany perspektywy, jaką na co dzień postrzegamy otaczający nas świat. Coraz bardziej popularne i praktyczne wykorzystanie do działań drona, jest rozwiązaniem dającym nie tylko duże możliwości, oszczędność czasu i funduszy ale także niezapomniane wrażania i doskonałe pamiątki.

 • Zdjęcia obiektów budowlanych, działek i terenów,
 • Zdjęcia panoram miejscowości, miejsc i firm,
 • Filmy prezentacyjne,
 • Zdjęcia i filmy pamiątkowe,
 • Zdjęcia i filmy z zawodów sportowych,
 • Zdjęcia do projektów i dokumentacji technicznych.

Miasta, miasteczka, kurorty czy też prywatne posesje, nabierają zupełnie innego kształtu. Zabytki, konstrukcje ukazane z zupełnie innej perspektywy odkrywają swoje drugie oblicze. Budujesz ? Remontujesz ? Potrzebujesz sprawdzić trudno dostępne miejsce ? Dron dotrze tam szybko i bezpiecznie. Wykona film / zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, które umożliwią podjęcie kolejnych działań, poprawią ich bezpieczeństwo oraz niejednokrotnie ograniczą koszty.

Zdjęcia do celów projektowych, budowlanych oraz dokumentacji technicznych to niejednokrotnie podstawa do ich poprawnego wykonania. Bieżąca analiza zabudowy, terenu czy też otaczającej go infrastruktury pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu całego systemu, ułątwia jego nadzór i analizę postępu prac.

Film z imprezy sportowej ? Zdjęcia z rodzinnego pikniku, czy też po prostu doskonała pamiątka, która obejmie w kadr dziesiatki a nawet setki osób ? Masz inny ciekawy pomysł lub potrzeby w tym zakresie ? Skontaktuj się z nami.

KAMIZELKI ODBLASKOWE Z NADRUKIEM

Prawidłowe, czytelne oraz bezpieczne oznakowanie miejsca pracy, dróg ewakuacyjnych czy sprzętu do udzielania pierwszej pomocy lub ochrony przeciwpożarowej to jeden z obowiązków zakładu a tym samym pracodawcy. Nie mniej istotnym aspektem jest również odzież ostrzegawcza stosowana przez pracowników wykonujących czynności służbowe w warunkach ograniczonej przez porę dnia lub miejsce widoczności. Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem są bardzo istotnym elementem bezpieczeństwa pracy, poprawiają widoczność pracownika oraz możliwość jego identyfikacji. Przydają się również w życiu prywatnym, szczególnie przy uprawianiu sportu. Odzież dzięki której, damy się łatwiej zauważyć, znacznie podnosi nasze bierne bezpieczeństwo.

 

WIĘCEJ...KAMIZELKI ODBLASKOWE Z NADRUKIEM

USŁUGI NASZEJ FIRMY

Zapewniamy profesjonalne usługi związane z wizerunkiem Państwa Firmy. Zdjęcia oraz ujęcia filmowe wykonywane z powietrza, to nie tylko możliwość ukazania Firmy z zupełnie innej perspektywy, ale również doskonały materiał do projektów lub wykonywanych dokumentacji. To także oszczędność czasu, kosztów, oraz wzrost bezpieczeństwa prowadzonych w ten sposób działań.

Zapewniamy także nadruki na odzieży użytkowej oraz odzieży bhp. Pozwoli to Państwu na całkowitą koncentrację na najważniejszych, strategicznych dla firmy działaniach i jej dynamicznego rozwoju. Posiadamy duże doświadczenie, pracując zespołowo zawsze możemy dopasować się do Państwa oczekiwań oraz potrzeb. Wszystkie usługi naszej firmy wykonujemy zarówno dla firm jak i odbiorców indywidualnych, na jak najkorzystniejszych dla naszego zleceniodawcy warunkach.

Nasze usługi dla Ciebie i Twojej Firmy:

Chociaż podstawą naszych działań jest kompleksowa obsługa firm w zakresie Bhp i Ppoż, w naszej pracy pojawiły się zadania z nią związane jakie oferujemy dodatkowo:

 • Usługi wykonywane dronem,
 • Sklep internetowy,
 • Nadruki na odzieży Bhp,
 • Kamizelki Odblaskowe z Nadrukiem,
 • Nadruki na odzieży sportowej i użytkowej - Koszulki, bluzy, polary, softshelle i inne,
 • Kubki okolicznościowe z nadrukiem,
 • Profesjonalne wizytówki.

Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c. Kontakt

NADRUKI NA ODZIEŻY SPORTOWEJ

Zakres usług w tej dziedzinie prowadzony przez naszą firmę, to kompleksowa obsługa potrzeb reklamowych dla odbiorców indywidualnych oraz instytucji. Naszą pracę realizujemy poprzez stworzenie grafiki według sugestii, lub otrzymanie jej od klienta, i następnie naniesieniu jej na zadane przez zlecającego podłoże - koszulki, kamizelki kubki itp. Powierzając nam zlecenie twojej reklamy masz pewność zaprojektowania i wykonania:

 • Profesjonalnych i niepowtarzalnych nadruków na koszulkach sportowych, odzieży użytkowej i reklamowej,
 • Kamizelek ostrzegawczych z nadrukiem techniką sublimacji, flex oraz flock,
 • Kubków z nadrukiem, spersonalizowanych podziękowań lub upominków.

KOSZULKI TRENINGOWE I STARTOWE

Aktywność fizyczna odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu, człowiek jest istotą stworzoną do ruchu doskonałą biomaszyną, która nieużywana niestety "rdzewieje". Amatorska aktywność fizyczna staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju, coraz więcej osób zaczyna prowadzić aktywny tryb życia, dbając o swoje zdrowie, samopoczucie a przede wszystkim o swoje serce. Najczęściej wybieraną formą ruchu jest bieganie, z racji niedużych nakładów i możliwości realizacji praktycznie zawsze i wszędzie stało się podstawowym sportem dla wielu osób, również nas. Biegamy w biegach ulicznych z maratonami włącznie, biegach górskich, starujemy też w Triathlonie.

Znając dzięki temu potrzeby oraz wymagania pasjonatów i amatorów biegania proponujemy wykonanie indywidualnych lub grupowych koszulek treningowych oraz startowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zadanie wykonania koszulek realizujemy w pełnym zakresie potrzeb:

 • Dobór marki,
 • Wybór rozmiaru, kroju i koloru,
 • Wykonanie projektu, logotypu lub indywidualnej grafiki,
 • Oraz nadruk techniką termosublimacji, flex lub flock.

Naszą Ofertę kierujemy do klubów, szkół, grup biegowych oraz do odbiorców indywidualnych, a zadania opieramy na markowej odzieży firm Adler, Fruit of The Loom, Stedman oraz Jhk. Sami także z nich korzystamy i możemy je z czystym sumieniem polecić. Odzież jest bardzo dobrej jakości, a trening w niej to czysta przyjemność. Nie bez znaczenia jest również oferowany wybór, tutaj każdy znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie.

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Jedną z ofert naszych usług w zakresie reklamy i promocji Państwa Firmy, organizowanych ewentów lub upominków jest również realizacja w pełni spersonalizowanych kubków. Nasze nadruki wykonujemy wysokiej jakości tuszami sublimacyjnymi na sprzęcie najwyższej klasy, co zapewnia pełną powtarzalność wzoru oraz jego idealne odwzorowanie. Nie bez znaczenia jest również podłoże na którym nanosimy nadruk, nasze kubki to produkty wysokiej jakości, bez skaz, grube i idealnie białe. Nasze projekty są zawsze darmowe, a wykonane prace trwałe, estetyczne i nowoczesne.
 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.